NL  FR  DE  EN  ES
HOME

Asterix Holiday House is gehuisvest in een prachtige gerestaureerde woning, gelegen in het hart van het historische Brugge. Tot 8 personen kunnen in Asterix van een aangenaam en luxueus verblijf genieten, voor korte of lange duur. Niet alleen zijn alle vloeren, wanden en meubilair samengesteld uit streng geselecteerde antieke kwaliteitsmaterialen, maar ook alle moderne comfortstoestellen zijn aanwezig:

  • Digitale televisie
  • Televisie in elke slaapkamer
  • Draadloos internet
  • Hi-fi installatie
  • Vaatwasmachine
  • Wasmachine
  • Gratis App voor gratis stadswandeling en - rondleiding in/door Brugge
  • .......
PRIJZEN STANDAARD

2-4 personen

Weekend
325 tot 395

Midweek
325 tot 395

Week
550 tot 675

Extra nacht
100

5-6 personen

Weekend
450 tot 550

Midweek
450 tot 550

Week
695 tot 795

Extra nacht
150

7-8 personen

Weekend
550 tot 695

Midweek
550 tot 695

Week
795 tot 890

Extra nacht
175

PRIJZEN HOOGSEIZOEN: (Schoolvakanties)

In de periode van hoog seizoen (schoolvakanties) wordt de vakantieperiode verhuurd in zijn geheel met alle slaapkamers,
onafhankelijk van het aantal personen, tarief HOOGSEIZOEN .

Pasen - Juli en Aug

Weekend
735 €

Midweek
735 €

Week
vrijdag - vrijdag = 965 €
maandag - maandag = 965 €
zaterdag - zaterdag = 1045 €

Kerstvakantie op aanvraag

design by 2design
Schaarstraat 5 • B-8000 Brugge
T +32 497 40 22 22 • F +32 50 67 80 22
holidayhouse.bruges@mail.be