NL  FR  DE  EN  ES
HOME

Asterix Holiday House is gehuisvest in een prachtige gerestaureerde woning, gelegen in het hart van het historische Brugge. Tot 8 personen kunnen in Asterix van een aangenaam en luxueus verblijf genieten, voor korte of lange duur. Niet alleen zijn alle vloeren, wanden en meubilair samengesteld uit streng geselecteerde antieke kwaliteitsmaterialen, maar ook alle moderne comfortstoestellen zijn aanwezig:

  • Gratis Parking (afgesloten garagebox)
  • Draadloos internet: WIFI
  • Digitale televisie
  • Televisie in elke slaapkamer
  • Hi-fi installatie
  • Vaatwasmachine
  • Wasmachine
  • Gratis App voor gratis stadswandeling en - rondleiding in/door Brugge

PRIJZEN STANDAARD:   2  tot 8 personen

270 € per nacht: 4 slaapkamers

schoonmaak extra 50

 PRIJZEN HOOGSEIZOEN: (Schoolvakanties)

Pasen - Juli en Aug - Kerstmis & Nieuwjaar

Prijs op aanvraag

design by 2design
Schaarstraat 5 • B-8000 Brugge
T +32 497 40 22 22 • F +32 50 67 80 22
holidayhouse.bruges@mail.be